Přeskočit na hlavní obsah

Investiční nástroje
Investiční nástroje

Prostor pro sdílení excel modelů, postřehů ohledně software na obchodvání a dalších užitečných investičních nástrojů. Co si myslíte o "botech" a zkoušeli jste něco podobného? Jaký máte názor na vysokofrekvenční obchodování (HFT)? Doporučené odkazy: Excel na sledování akcií, TradingView na technickou analýzu.

31 followers
0 questions
3 posts

Přihlašte se nebo si vytvořte účet pro přispívání k tomuto tématu.

Užitečná stránka pro hlubčí analýzu konkrétního akciového titulu, porovnání finančních indikátorů a porovnání s konkurencí, různé finanční modely jako DCF aj. https://finbox.com/NASDAQGS:TSLA
Zdravím všechny, mám dotaz a prosbu o radu. Spravuji si jednak svoje aktiva, ale také aktiva klientů a už velmi dlouho hledám nějaký nástroj, program, kalkulačku, aplikaci, cokoliv, co by umělo evidovat různé tipy investic, skrze všechny možné druhy investičních... (Více)

Excel model pro sledování vašeho portfolia

Narazil jsem na poměrně užitečný excel model pro sledování vašeho portfolia od Andrei Jikh. Automaticky uvádí to tabulky veškeré detaily podle tickeru z databáze. Je to tedy poměrně automatizované, každý měsíc se do excel modelu přidává číslo licence aby to... (Více)